O firmie

SAKEM - rodzinna firma z pasją

SAKEM to rodzinna firma, która działalność na rynku kruszyw i transportu rozpoczęła się w 2007 roku. Początkowo skupiliśmy się na stopniowym pozyskiwaniu skrupulatnie wyselekcjonowanych pracowników oraz oferowaniu naszym Klientom usług na coraz wyższym poziomie. Wszystko po to, by nieustannie budować swoją markę oraz rozwijać fundamenty zgranego, profesjonalnego zespołu. Lata doświadczeń, nasza pasja, pełne zaangażowanie, a także nastawienie na ciągły rozwój sprawiły, że dziś SAKEM to szeroko rozbudowana branżowo firma o solidnych podstawach.

Priorytetem zawsze był i jest rozwój

Od początku prowadzenia działalności staraliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom rynku oraz Klientów.

Pierwszym filarem naszej firmy był skład kruszyw i opału, którego główna siedziba znajduje się w Łaziskach Górnych, a jego filia w Mikołowie przy ul. Jasnej, jednak już po kilku latach zaczęliśmy rozszerzać portfolio naszych usług.

Dziś rozwijamy się także pod kątem spedycyjnym. Nasz starannie zbudowany zasób floty transportowej pozwala nam świadczyć szeroki wachlarz usług z zakresu transportu i logistyki. SAKEM posiada nie tylko samochody od 1 do 25 ton, ale także specjalistyczne hakowce o zróżnicowanej ładowności, innowacyjne walking floory oraz ADRy do przewozu odpadów niebezpiecznych.

Działamy także prężnie w branży budowlanej i komunalnej. Nasza firma świadczy fachowe usługi z zakresu tworzenia różnorakich nawierzchni oraz utrzymania ich w należytej kondycji. Dodatkowo warto podkreślić, że nasz wykwalifikowany personel posiada doświadczenie w utrzymywaniu dróg w czystości nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym, co pozwala nam działać w pełni kompleksowo.

Gwarantujemy profesjonalne usługi, które realizowane są na najwyższym poziomie przez kompetentnych pracowników. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz fachowe wsparcie. Zapraszamy do współpracy.